WakacjeMarzen.pl - polecamy

serwis@wakacjemarzen.pl

wakacjemarzen.pl - polecamy

Serwis "Wakacje Marzeń" ma na celu umożliwić klientom: przegląd oferty sprzedawanej agencyjnie przez Biuro Podróży El Camino w Krakowie, kalkulację - czyli ustalenie wstępnej ceny za imprezę turystyczną, wysłanie zapytania ofertowego, zamówienie konkretnej imprezy turystycznej, korzystanie z szerokiej oferty informacyjnej


II. Właścicielem serwisu jest Biuro Podróży El Camino, 30-964 Kraków, ul. Pilotów 6, działające na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej miasta Krakowa i podpisanych umów agencyjnych z touroperatorami.


III. Przegląd i zamawianie oferty, zapłata: w serwisie zostały umieszczone wyszukiwarki ofert i wyszukiwarka biletów autokarowych.


IV. Dokumenty podróży: po dokonaniu rezerwacji przesyłamy potwierdzenie rezerwacji, warunki ubezpieczenia i warunki uczestnictwa / należy się z nimi zapoznać w serwisie przed dokonaniem zakupu. Elektroniczne dokumenty podróży /bilety lotnicze, vouchery/ są przesyłane na adres e'mail lub do odbioru na lotnisku. Każdorazowo potwierdzamy miejsce odbioru w.w. dokumentów/


V. Informacje końcowe: wszelkie informacje zawarte w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Stronami umowy są - klient rezerwujący i organizator, serwis jest tylko pośrednikiem w zawarciu umowy Organizator odpowiada za rzetelność oferty, my ze swej strony przyłożymy należytą uwagę do obsługi państwa zlecenia.


Wymagania techniczne. Internet Explorer 7.0 lub wyższy z zainstalowaną Java Virtual Machine Użytkownicy serwisu zobowiązują się, że nie będą podejmować działań wobec serwisu bezprawnych. Dodatkowe pytania proszę kierować do operatora serwisu El Camino 12 290 43 35 mail: serwis@wakacjemarzen.pl - wszelkie prawa autorskie przysługują właścicielom portalu czyli El Camino Kraków.

 

powrót naCertyfikaty

Neckermann

Partnerzy

  promocje lotniska Balice rezerwacja hoteli 

google-site-verification: googlef936c70ed45f7f45.html