WakacjeMarzen.pl - polecamy

serwis@wakacjemarzen.pl

wakacjemarzen.pl - polecamy

  

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od trzynastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów.

W letniej ofercie Neckermanna dominuje region Basenu Morza Śródziemnego, przy czym największa oferta dotyczy Grecji, Hiszpanii i Włoch, w zimowej natomiast oferta z dojazdem własnym obejmująca alpejskie regiony narciarskie. Dzięki niezwykle bogatej i stale urozmaicanej ofercie, potencjalny klient może spędzić urlop na sześciu kontynentach mając do wyboru do wyboru pełną paletę apartamentów i hoteli od średniej do komfortowej klasy.

Dwa razy do roku biuro podróży wydaje katalogi tematyczne w języku polskim. W biurach z ofertą Neckermann Polska, klienci mogą również zarezerwować swoje wakacje korzystając z oferty koncernowej tj. Neckermann Niemcy, Thomas Cook i Aldiana. Firma z sukcesem wypromowała swoje własne marki: HIT – ofertę atrakcyjnych cenowo wakacji z gwarancją najniższej ceny oraz Happy Events – polskie kluby animacji.

Zapraszając do najpiękniejszych kurortów wakacyjnych, biuro podróży oferuje aż 23 bliskie kierunki lotnicze z wylotem z 8 lotnisk krajowych, 11 kierunków egzotycznych z wylotem z 6 lotnisk krajowych oraz 15 krajów z dojazdem własnym. Wśród słonecznych atrakcji Neckermann poleca m.in.: 25 hoteli z polskimi animacjami Happy Events, parki rozrywki, wycieczki objazdowe, rejsy, city breaks, kursy językowe na Malcie oraz ofertę fly & drive. O nowe ośrodki została wzbogacona także ciesząca się dużą popularnością oferta atrakcyjnych cenowo ofert w dobrym standardzie HIT, która jest objęta gwarancją najniższej ceny. W najnowszej ofercie klienci znajdą jeszcze więcej komfortowych hoteli, w tym luksusowych sieci Sunrise, Mitsis Hotels, Cordial czy marki SENTIDO. Wśród wielu ofert specjalnych warto wymienić specjalne rabaty dla nowożeńców – nawet do 20%, seniorów – do 20%, stałe ceny dla dzieci (już od 414 PLN) oraz promocję dziecięcą gwarantującą 50% zniżki od stałych cen dla najmłodszych w wybranych hotelach przy wylocie na przełomie maja i czerwca 2010. Dla pełnego spokoju i komfortu swoich klientów, biuro podróży jako jedyne na rynku oferuje zakup unikalnego ubezpieczenia All Risk umożliwiającego rezygnację z wakacyjnego wyjazdu w każdej chwili i z dowolnego, udokumentowanego powodu.

 

 

warunki podróżowania

warunki ubezpieczenia

 

powrót na na

 

Certyfikaty

Neckermann

Partnerzy

  promocje lotniska Balice rezerwacja hoteli 

google-site-verification: googlef936c70ed45f7f45.html